Moti Neser 7 Shkurt


Moti sot dhe neser sipas oreve dhe parashikimi i motit per 10 dite ne KosoveMoti nes r n Maqedonin e Veriut para 7 or Telegrafi Moti nes r do t jet me diell dhe vran sira Do t fryj nj er e leht n drejtim t pjes s veriper ndimore Temperaturat minimale do t l vizin prej 6 deri n 3, nd rsa ato maksimale do t l vizinMoti n Garu , Shkod r, Garuc, Qarku i Shkodr s moti sot, nes r, 3 dit , 7 dit , 10 dit , 15 dit , k to dit Parashikimi GaruHoroskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopi vjetor, horoskopi kinez, shenjat e horoskopit dhe m shumMoti p r nes r, 5 dhjetor 2019 Moti Ballkani sht p rfshir nga rryma ajri t ftohta me origjin Verilindore t cilat do t kusht zojn r nie t konsiderueshme t temperaturave n vendin ton Moti p r dit n e shtun , 9 shkurt 2019Moti nes r n Kosov , pritet r nie e temperaturave Instituti Hidrometeorologjik i Kosov s, njofton se t diel n do t mbaj mot kryesisht i vran t, ku do t ket r nie t temperaturave p r 9 11 grad Celsius Kjo situat e krijuar meteorologjike vjen si pasoj e prezenc s s masave ajrore me origjin nga verilindjaMoti n Garu , Shkod r, Garuc, Qarku i Shkodr s moti sot, nes r, 3 dit , 7 dit , 10 dit , 15 dit , k to dit Parashikimi GaruLeter per gjyshin e vdekurGazetari 7 Shkurt , 2022 Profesori nga Vushtrria, Lulzim Paci, q i famsh m u b me vall zimet e tij interesante n Tik Lexo m shum Lajmet eLeter per gjyshin e vdekurHistori te nxehtaMoti Parashikimi i motit Besian Podujeve Parashikimi i motit Kosov Parashikimi i motit n Shqip ri Parashikimi i motit n Maqedonin e Veriut T tjera Link Realiteti virtual i gjenerat s s ardhshme vjen n rezolucion 8K “DoTregime te bukuraHoroskopi ditor, e premte 18 shkurt 2022 nga Revista Kosovarja Horoskopi ditor, e shtun 7 maj 2022 Vran sira dhe intervale me diell, moti p r sot dhe nes r T FUNDIT P rse duhet t ndaloni menj her s gatuari me let r alumini 5 minuta7 Maj, 2022 — 0 Comments Aktualitet, Lajme Nis punimet Asambleja e PS s , Gjiknuri Pse mos ti fitojm t gjitha bashkit vitin e ardhsh m 7 Maj, 2022 — 0 Comments Sh ndeti 3 gabimet q b n do nat para se t flesh, nes r t japin lodhje gjith dit n 7 Maj, 2022 — 0 Comments Aktualitet, Lajme, ShowbizzMaqedonia e Veriut u b vendi i fundit q iu bashkua aleanc s ushtarake t NATO s dhe an tari i saj i 30 t , n vitin 2020, raporton BBC, p rcjell Bota sot Forcat e NATO s kan marr pjes n nj st rvitje Swift Response Maqedonia 12 maj 2022Gazetari 25 Shkurt , 2022 Presidenti i Republik s s Kroacis , Zoran Milanoviq, t premten tha se sanksionet e vendosura ndaj Rusis jan Lexo m shumMoti nes r n Maqedonin e Veriut para 7 or Telegrafi Moti nes r do t jet me diell dhe vran sira Do t fryj nj er e leht n drejtim t pjes s veriper ndimore Temperaturat minimale do t l vizin prej 6 deri n 3, nd rsa ato maksimale do t l vizinMoti n Garu , Shkod r, Garuc, Qarku i Shkodr s moti sot, nes r, 3 dit , 7 dit , 10 dit , 15 dit , k to dit Parashikimi GaruNdryshon moti , ja far temperatura na presin nes r 22 39 25 Shkurt 2019 Instituti Hidrometeorologjik i Kosov s njofton se nes r temperaturat maksimale do t shkojn deri n 7 grad Celsius Si njofton IHMK,Moti nes r n Kosov , pritet r nie e temperaturave Instituti Hidrometeorologjik i Kosov s, njofton se t diel n do t mbaj mot kryesisht i vran t, ku do t ket r nie t temperaturave p r 9 11 grad Celsius Kjo situat e krijuar meteorologjike vjen si pasoj e prezenc s s masave ajrore me origjin nga verilindja
127 | 85 | 53 | 57 | 161

Brak możliwości komentowania.